Právna poradňa

Opíšte nám, čo Vás trápi a odpoveď od právnika dostanete do 24 hodín.
Popíšte nám vašu situáciu
Vyplňte kontaktné údaje
Vyberte doplnkové služby
Prejdite k bezpečnej platbe

Naši právnici

3 právnici sú práve online

Prečo si vybrať práve nás?

CenaKvalitaRýchlosť
Advokátna kancelária35,00 €+VysokáOd 48 h
verdikto logo6,00 €VysokáOd 6 h
Spýtať se na internete0,00 €ŽiadnaAko kedy

Predtým zodpovedané otázky

15,35 €
16. augusta 2022
Dobrý deň, Plánujem svadbu s priateľom. Podľa toho, čo som sa dočítala, na Slovensku nie je právne akceptovateľná nejaká predmanželská dohoda. Čo treba urobiť, aby sme nemali myslím, že sa to vola bezpodielové spoluvlastníctvo manželov. Ale mali oddelený majetok? Ide to aj nejako inak ako po uzatvorení manželstva a potom neviem presne ako sa to robí, ale nejakou súdnou formou myslím?
do 12 hodín
6,00 €
16. augusta 2022
Dobrý deň, chcela by som iba poradenstvo ohľadom skončenia pracovného pomeru v skúšobnej dobe, resp. či je správne napísaná Dohoda o skočenie pracovného pomeru. Je možné Vám daný dokument poslať na kontrolu?
10,95 €
15. augusta 2022
Dobrý deň, som ako tehotná v ochrannej lehote a chápem to tak, že zamestnávateľ nemôže so mnou ukončiť prac. pomer. Otázka znie: 1.Moja prac. pozícia uvedená v prac. zmluve, sa ruší, som povinná prijať inú pracovnú pozíciu /ktorú po zdravotnej stránke môžem vykonávať/? 2. Ak danú pozíciu neprijmem, môže zamestnávateľ so mnou ukončiť prac. pomer bez nároku na odstupné? Poprosím uviesť aj daný paragraf na odvolanie sa. Ďakujem
5000+ klientov
využíva naše služby

Recenzie

Dôverujú nám